Novinky O nás Polystyren sypaný - EPS bílý Polystyren sypaný - EPS šedý Polystyren sypaný - XPS Polystyren sypaný - Ceník Foukaná izolace - Ceník Kontakty Poptávka Certifikáty Partneři Recyklace polystyrenu Hodnocení zákazníků
Logo

Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS!

Počítadlo přístupů

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám: +420 723 513 638

nebo nám napište

Rádi se podělíme o naše zkušenosti.Polystyren sypaný, drcený - O nás

Vítejte na našich stránkách o tepelné izolaci v sypané podobě a recyklaci polystyrenu

Jak to všechno začalo… V roce 2009 jsem začal pracovat ve firmě na likvidaci odpadu. Firma krom jiného svážela i zbytkový polystyren ze stavebnictví, jehož likvidace byla nákladná. Vždy když jsem viděl neskladnou hromadu polystyrenu, přemýšlel jsem co s tím. Nápad na sebe nenechal dlouho čekat…

Bydlím ve starém rodinném domku z roku 1937, dům není zateplený, má i problémy s vlhkostí, takže potřebuje ideální izolaci, která bude dýchat a co jiného mě mohlo napadnout než sypaný polystyren. Začalo půlroční období vymýšlení, kreslení, měření, počítání na jehož konci měl být stroj na drcení polystyrenu a v květnu 2010 byl drtič hotový a funkční.

Následně na to jsem zkusil sypaný polystyren prodávat a zdařilo se. Dodnes si pamatuji na svého prvního zákazníka, který potřeboval sypaný polystyren na zateplení podlahy a stropu. Byla to neskutečná radost, od té chvíle mi bylo jasné, že se tomu chci věnovat naplno. Jako většina podnikatelů jsem i já začínal doma v garáži, ale to už je dnes minulost.

Když k nám dnes přijede zákazník na doporučení, je to pro mě velká radost a utvrzení, že výroba kvalitní sypané tepelné izolace má smysl. Drcený polystyren se znovu vrací do stavebnictví ve formě plnohodnotné sypané izolace a nemusí končit na skládkách. Jsem rád, že tímto způsobem mohu přispět ke zlepšení životního prostředí.

Byla by škoda nevyužít všechny vlastnosti a přednosti, které polystyren sypaný, drcený má.

Náš produkt POLYSTYREN SYPANÝ je zaregistrován v Programu Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech v Seznamu výrobku a technologií pod značkou SVT11344 , polystyren sypaný, krouhaný, drcený.

V říjnu 2011 jsme se stali členy občanského sdružení SME UNION CZECH REPUBLIC - Unie malých a středních podniků České republiky, registrována pod Ministerstvem vnitra ČR.

Od dubna 2012 poskytujeme strojové zafoukání naší izolace. Bližší informace k foukané izolaci naleznete zde.

Od roku 2013 jsme uvedeni v globální firemní databázi , která nám pomáhá zlepšit naše prodejní a marketingové aktivity.

V srpnu 2015 jsme obdrželi Certifikát - prověřená společnost". Tímto certifikátem se můžou pochlubit firmy, které nemají žádné negativní ohlasy od zákazníků a obchodních partnerů. Je to pro nás další ujištění, že to děláme dobře.Nová zelená úsporám Od 3.11.2016 je náš výrobek Polystyren sypaný opět registrovaný v nové zelené úsporám pod číslem SVT5474


VHS to DVD | DomaciVyroba.cz
Copyright© 2011 - 2015 Polystyren sypaný