Novinky O nás Polystyren sypaný - EPS bílý Polystyren sypaný - EPS šedý Polystyren sypaný - XPS Polystyren sypaný - Ceník Foukaná izolace - Ceník Kontakty Poptávka Certifikáty Partneři Recyklace polystyrenu Hodnocení zákazníků
Logo

Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS!

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám: +420 723 513 638

nebo nám napište

Rádi se podělíme o naše zkušenosti.

Foukaná izolace

Foukaná izolace patří mezi nejefektivnější variantu aplikace tepelných izolací. Foukaná izolace je vhodná k zateplení různých částí domu.

Foukaná izolace - izolační materiál

Pro foukanou izolaci používáme sypanou tepelnou izolaci. Polystyren sypaný je lehký, nezatěžuje konstrukce domu, má skvělé izolační vlastnosti, rychle ustupuje od ložiska ohně a nechutná hlodavcům viz další vlastnosti a přednosti.

Foukaná izolace - možnosti použití

Foukaná izolace lze použít do všech typů staveb od novostaveb, starších domů, dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů po haly, garáže a ostatní stavby.

Polystyren sypaný lze zafoukat do dutin v půdních prostorech, stropů, podlah, obvodových stěn, mezi krokve šikmých střech atd. Nemusíte složitě překládat střechu, stačí pouze vytvořit tzv. kapsu z netkané textílie, aby se izolace nevyfoukala ven.

Foukaná izolace - cena

Aplikaci foukané izolace Vám zajistíme u našich partnerů. Cena za aplikaci foukané izolace se skládá z ceny potřebného množství sypaného polystyrenu a z ceny za práci. Cena za práci se stanovuje individuálně na základě pracnosti zakázky.

Máte-li zájem o foukanou izolaci pošlete nám poptávku přes poptávkový formulář a do kolonky "další specifikace poptávky“ napiště jednoduše foukaná izolace. Nebo stačí napsat dotaz na info@polystyrensypany.cz. Váš požadavek předáme našim partnerům, kteří Vám vypracují kalkulaci na foukanou izolaci dle vašich konkrétních požadavků.

Foukaná izolace - svépomocí

Foukaná izolace svépomocí je pro každého, kdo si chce provést zateplení sám.Tento způsob zateplení Vám přinese značnou úsporu nákladů. Nabízíme Vám zápůjčku foukacího stroje včetně příslušenství a zaškolení k aplikaci foukané izolace svépomocí.

Na praktické zkušenosti našich zákazníků se zafoukáním sypaného polystyrenu se můžete podívat zde.

Aplikace foukané izolace je rychlá díky jednoduchému a účelnému foukacímu stroji s antistatickými hadicemi.

Stroj na foukanou izolaci je:
malý, ale výkonný - průtok vzduchu 900m3/hodinu
mobilní, dostaneme se s ním kamkoli
lehký, váží pouhých 8kg

Materiál se fouká přes antistatické hadice speciálně vyrobené pro polystyren přímo z pytle, takže při aplikaci nejste jako sněhulák.

Foukaná izolace svépomocí - ceník

Cena foukané izolace svépomocí se skládá z ceny potřebného množství sypaného polystyrenu a zápůjčky stroje vč. příslušenství.

Cena zápůjčky stroje vč. příslušenství

Platnost od 15.6.2019

Množství sypaného polystyrenu Cena bez DPH Cena s DPH
do 20,10m3 800,-Kč968,-Kč
20,11 - 45,00m3 1.600,-Kč1.936,-Kč
45,01 - 79,80m3 2.400,-Kč2.904,-Kč
nad 79,81m3 individuálníindividuální

Máte-li zájem o foukanou izolaci svépomocí pošlete nám poptávku přes poptávkový formulář a do kolonky "další specifikace poptávky“ napiště jednoduše foukaná izolace. Nebo stačí napsat dotaz na info@polystyrensypany.cz.

Zafoukání stropu Zafoukání příčky


Více fotek naleznete na facebooku

Copyright© 2011 - 2015 Polystyren sypaný